Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen argumanlar (3) için doğru sayıda yer tutucu (2) içermiyor. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /home/hnscomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5230
Hakkımızda – HNS Mühendislik Yapı ve Cephe Sistemleri

Hakkımızda

Firmamızı tanıyın

Alüminyum cephe giydirme ve kaplama alanında hizmet gösteren ve önemli projeler gerçekleştiren firmamız, HNS Mühendislik, alanında uzman ve deneyimli kadrosu ve sahip olduğu teknik altyapısı ile sektörün hızlı büyüyen firmalarındandır.

HNS Mühendislik olarak cephe giydirme ve kaplama alanında gelişen teknojileri ve uygulanan yeni teknikleri yakından takip ediyor ve üstlendiğimiz tüm projelerde uyguladığımız tekniklerle müşterilerimize hem sağlamlık hem de görsel açıdan en iyi çözümü sunuyoruz.Özellikle tasarım ve detaylandırma aşamasında müşteri ile yakın çalışarak teknik ve ekonomik açıdan müşterilerimizin beklentilerine en uygun proje çözümleri geliştiriyoruz. İmalat ve montaj süreçleri kendi ekibimiz tarafından gerçekleştirildiğinden taahhütlerimizde imalat ve montaj garantisi veriyoruz.

HNS Mühendislik olarak cephe giydirme ve kaplama alanında istenen tasarım şekli ve binanın fiziksel yapısına uygun olarak teknikler uyguluyoruz.Uyguladığımız bütün sistemlerde öncelikle cephede oluşan ve ya oluşabilecek bütün statik ve dinamik yükleri göz önüne alarak ana taşıyıcı sistemi dizayn ediyoruz. Bunun için statik ve dinamik yük hesaplama yaparak öcellikle yapı üzerine düşeyde ve yatayda oluşabilecek dinamik yüklerin ortaya çıkarabileceği olumsuz etkileri minimize edecek şekilde farklı teknikler uyguluyoruz.

Şu ana kadar gerçekleştirdiği tüm projelerde yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, HNS Mühendislik; teknik altyapısı, ulusal ve ulusarası profesyonel deneyimi ve uzman ekibi ile müşterilerine ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun çözümü sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

GÜVENLİK

Tüm çalışmalarımızı ulusal ve uluslararası iş sağlığı ve güvenliği mevzuatlarına uygun olarak gerçekleştirmekteyiz.

ETİK

Şeffaf ve hesap verebilir olmak, doğru hizmet ve bilgiyi müşterimizle paylaşmak etik algımızın temel unsurlarıdır.

KALİTE

Gerek malzeme ve işçilik, gerekse projelendirme hizmetlerimizin kalitesini mümkün olan en üst seviyede sunmaktayız.

SÜREKLİLİK

Değerlerimiz çerçevesinde kalite algımızı faaliyetlerimizin her aşamasına yansıtarak, sürekliliğini sağlamaktayız.

Kalite Belgelerimiz

ISO 9001:2008

ISO 14001:2004

OHSAS 18001:2007